TimingPass od MotoGP – apka dla maniaka

Z racji tego, że kochamy MotoGP – bez względu na często przedziwną politykę Dorny – nie mogliśmy przepuścić okazji na dodatkowe wydanie gotówki. Dorna daje nam w tej materii kolejną możliwość: TimingPass. 

O co chodzi? Każdy kto „wysypał się” z, eghm, 140 euro na VideoPass wie, że usługa wideo dostarczana przez Dornę stoi na bardzo wysokim poziomie. Możliwość oglądania na kilku urządzeniach, potężne archiwum, interaktywne przełączanie się pomiędzy kamerami, ekskluzywne materiały i w końcu komentarze w kilku językach (jakby ktoś chciał potrenować niemiecki). VideoPass, mimo że w przeliczeniu na złotówki dość drogi, wart jest swoich pieniędzy.

Dorna chce zawalczyć teraz o jeszcze większych maniaków. TimingPass to aplikacja mobilna i webowa, która pozwala śledzić na żywo czasy poszczególnych zawodników w detalu. Podział na sektory, różnice w czasach, w końcu także mapka 3d na żywo wyświetlająca położenie danego zawodnika. Wisienką na torcie jest komentarz audio, dostępny na żywo lub OnDemand.

Cena, jak na Dornę przystało, 18 euro. Plus jest taki, że wszyscy którzy kupili VideoPass dostają TimingPass w gratisie. Przynajmniej na ten sezon…

Napisane przez

Jestem tak samo fanem małych pojemności, jak wielkich i bezsensownych motocykli. W branży motocyklowej kręcę się od 10 lat, na motocyklach od dziecka. W międzyczasie (bez spektakularnych sukcesów) startowałem w zawodach enduro i cross country. Kilka lat temu zakochałem się w jeździe torowej. W ramach odpoczynku od motocykli interesuję się nowymi technologiami, tańcami swingowymi (wiem...) i narciarstwem. W zalewającym internet spamie motovlogów, kompilacji wypadków i "R6-tek w litrze" nadal widzę miejsce na konkretny magazyn motocyklowy.

Możesz polubić również: