Fabryka_motocykli_Beta

Beta gotowa na Mistrzostwa Świata Enduro 2017

Jeremy Joly będzie trzecim fabrycznym kierowcą Bety w Mistrzostwach Świata EnduroGP 2017. Steve Holcombe i Alex Salvini to dwóch bardzo mocnych członków włoskiej ekipy do których dołączy Francuz. Sam Jeremy Joly to Mistrz Świata Juniorów z roku 2011. W sezonie 2017 pojedzie także w Mistrzostwach Francji.

Holcombe i Salvini pojadą w najbardziej prestiżowej klasie EnduroGP na motocyklach odpowiednio RR300 2T i RR350 4T. Jeremy Joly reprezentował będzie ekipę Bety w klasie Enduro 2 na czterosuwie o pojemności 250cc.

Po zmianach w regulaminie Mistrzostw Świata Enduro klasa Enduro 2 łączy w sobie dotychczasowe klasy E1 i E2. Można w niej startować na dwu i czterosuwach o pojemności do 250cc. Klasa EnduroGP będzie obejmowała rywalizację dwu i czterosuwów o pojemności powyżej 250cc.

Napisane przez

Moja przygoda z motocyklami cały czas meandruje. Dzięki temu miałem okazję ścigać się w wyścigach drogowych i brać udział w imprezach hard enduro. Kilka rzeczy pozostaje niezmiennych. Dwie najważniejsze z nich, to wiara w to, że w jeździe na dwóch kołach wciąż najbardziej istotny jest człowiek, a nie maszyna i technologia oraz fakt, że polski rynek potrzebuje porządnego motocyklowego on-line magazynu.

Możesz polubić również: