Husqvarna Ride Out 2017 – ruszają zapisy!

W ubiegłym roku Husqvarna zorganizowała konurs w którym do wygrania był weekend w austriackich Alpach za sterami 701 Supermoto, razem z YouTube’owymi gwiazdami Supermoto. 

W konkursie organizowanym przez Husqvarnę nagrodą był wyjazd w Alpy 13-15 maja w towarzystwie Superretards, Supermotofools i innych grup i grupek działających wśród społeczności Supermoto. Szczęśliwcy którzy zakwalifikowali się do zabawy mogli też zwiedzić fabrykę Husky i spotkać się na imprezie Ride Out Party. Generalnie rzecz biorąc, Husqvarnie w działaniach poprzez media społecznościowe chodziło o zwrócenie uwagi na nowe Supermoto wśród miłośników tych motocykli, niekoniecznie korzystających z „klasycznej” prasy motocyklowej. Sukces tego przedsięwzięcia okazał się bardzo duży. Zainteresowanie społeczności spod znaku SM przerosło oczekiwania pomysłodawców.

Dlatego w tym roku będzie kontynuacja. Gdzie? W Kalifornii, na najlepszych motocyklowych miejscówkach, takich jak „Ogon Smoka, Mulholland Highway ciągnącej się przez góry Santa Monica. Rejestracji można dokonać TUTAJ, zgłoszenia przyjmowane będą do 26 marca. Szczęśliwcy, którzy pojadą do Kalifornii ogłoszeni zostaną w kwietniu.

A jak wyglądało to w ubiegłym roku w Austrii? Materiał dla widzów o mocnych nerwach…

Napisane przez

Moja przygoda z motocyklami cały czas meandruje. Dzięki temu miałem okazję ścigać się w wyścigach drogowych i brać udział w imprezach hard enduro. Kilka rzeczy pozostaje niezmiennych. Dwie najważniejsze z nich, to wiara w to, że w jeździe na dwóch kołach wciąż najbardziej istotny jest człowiek, a nie maszyna i technologia oraz fakt, że polski rynek potrzebuje porządnego motocyklowego on-line magazynu.

Możesz polubić również: