Superbike_School_Poland_

California Superbike School w 2017 – terminy i nowe tory

Polski oddział California Superbike School ogłosił terminy szkoleń w roku 2017. Pierwsze szkolenie zaplanowano wiosną na torze w Poznani. Konkretna data to 26 i 27 kwietnia. Ostatni weekend maja to szklenie w Rydze, kierowane głównie do motocyklistów z krajów nadbałtyckich.

W sierpniu czeka nas inauguracja działalności szkoły na nowym torze Silesia Ring. Silesia Ring jest pierwszym tego typu obiektem wybudowanym w Polsce od 1977 roku. Nitka toru licząca 3636 metrów może być skonfigurowana w kilku wersjach i daje ogromne możliwość realizowania wszelkiego rodzaju działalności szkoleniowych.

Zimą 2017/2018 zaplanowane został kolejny CSS Winter Camp w Hiszpanii. Data nie jest jeszcze znana, bo w chwili obecnej prowadzone są rozmowy z kilkoma obiektami. Szczegółowe informacje na temat terminów szkoleń znajdziecie TUTAJ.

CSS_Tor_Poznan_

 

Poszczególne Poziomy nauczania w California Superbike School to najbardziej efektywny zestaw ćwiczeń opracowany dla nauki techniki jazdy motocyklem. Korzystamy z niego w tradycyjny sposób – krok po kroku. Szkolenie jest tak przygotowane, abyś zrozumiał(a) co w czasie jazdy dzieje się z Tobą i motocyklem. Na szkoleniu dowiesz się nie tylko tego co i jak należy robić siedząc za kierownicą motocykla, ale także zrozumiesz czego robić nie należy. Twoja jazda stanie się szybsza, pewniejsza i bezpieczniejsza niezależnie od poziomu na jakim jesteś teraz. Nabywając solidną wiedzę teoretyczną i popierając ją skutecznymi praktycznymi ćwiczeniami nabierasz umiejętności, które wykorzystasz na każdej drodze i na każdym torze.

California Superbike School działa w Polsce od sześciu lat i cieszy się ogromnym zainteresowaniem z uwagi na profesjonalizm i najwyższy poziom merytoryczny. Więcej informacji o szkole i tym, czego szkoła uczy znajdziecie na stronie: www.sbkschool.pl

 

Napisane przez

Moja przygoda z motocyklami cały czas meandruje. Dzięki temu miałem okazję ścigać się w wyścigach drogowych i brać udział w imprezach hard enduro. Kilka rzeczy pozostaje niezmiennych. Dwie najważniejsze z nich, to wiara w to, że w jeździe na dwóch kołach wciąż najbardziej istotny jest człowiek, a nie maszyna i technologia oraz fakt, że polski rynek potrzebuje porządnego motocyklowego on-line magazynu.

Możesz polubić również: