Czy tak będzie wyglądać Africa Twin Rally?

W reklamie Spidi pojawiła się koncepcyjna Honda CRF1000L Africa Twin Rally. Czy tak będzie finalnie wyglądać nowy model Hondy? 

Plotki nt. modelu Africa Twin Rally obiegają regularnie motocyklowy świat od zeszłorocznych targów w Mediolanie. To tam Honda pokazała koncept zbudowany przez (jak dobrze pamiętam) włoski oddział marki. Moim zdaniem jednak niedługo trzeba będzie czekać, by Rally trafiła do oferty marki. Wstępnie mówi się o przyszłym roku.

Na poniższym filmie możecie zobaczyć Rally w akcji:

Spidi X Honda Africa Twin Rally

Thank you Honda Motorcycles & ATVs for letting us have some fun on the #MostWanted #Adventure #Bike on the planet. #AfricaTwinRally is a blast!Find out more: http://bit.ly/2uryv71#RideTrue #SPIDI

Opublikowany przez Spidi na 5 lipca 2017

Napisane przez

Jestem tak samo fanem małych pojemności, jak wielkich i bezsensownych motocykli. W branży motocyklowej kręcę się od 10 lat, na motocyklach od dziecka. W międzyczasie (bez spektakularnych sukcesów) startowałem w zawodach enduro i cross country. Kilka lat temu zakochałem się w jeździe torowej. W ramach odpoczynku od motocykli interesuję się nowymi technologiami, tańcami swingowymi (wiem...) i narciarstwem. W zalewającym internet spamie motovlogów, kompilacji wypadków i "R6-tek w litrze" nadal widzę miejsce na konkretny magazyn motocyklowy.

Możesz polubić również: